Новини

Асоціація міжнародного колективного управління аудіовізуальними правами AGICOA звернулась до Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Комісії з акредитації організацій колективного управління і підтвердила повноваження Асоціації «АРМА-Україна» щодо управління в Україні на колективній основі правами її членів.

«Спитайте у свого кабельного оператора  чи побачите нас після нового року».

З таким масовими  зверненням наприкінці 2016 року звертались до глядачів ефірні канали ICTV,   Новий канал, СТБ, 1+1 та інші.

Асоціація з управління аудіовізуальними правами "АРМА-Україна" (АРМА) разом з окремими правовласниками, провайдерами телекомунікацій та адміністраторами веб-сайтів запропонувала аудіовізуальному ринку України нове рішення по легалізації відеоконтенту в Інтернеті.

У зв’язку із ситуацією, яка склалась навколо питання щодо сплати авторської винагороди (роялті) провайдерами програмної послуги, Асоціація «АРМА-Україна» звернулась із відповідними запитами для надання роз’яснень до українських телеканалів, їх дистриб’юторів та до Державної служби інтелектуальної власності України.

22 жовтня 2013 року Асоціація «АРМА-Україна» отримала мандат та відповідні повноваження щодо збору винагороди за використання аудіовізуальних творів способом кабельної ретрансляції від французьких правовласників.

Відповідні повноваження надані  через організацію, уповноважену власниками прав на аудіовізуальні твори -  ANGOA.

17 жовтня 2013 року Асоціація «АРМА-Україна» від імені всіх її членів та громадських організацій, які об’єднують українських та зарубіжних авторів і правовласників в аудіовізуальній сфері, звернулась до посла США в Україні Джеффрі Р. Пайєтта сприяти демократичним процесам, направленим на закріплення та подальше зміцнення прав інтелектуальної власності, підвищення іміджу країни у вказаних питаннях перед міжнародним співтовариством.

17 вересня 2013 року Головним науково-експертним управлінням Верховної Ради України повернуто суб’єктам законодавчої ініціативи О.Бондаренко та Р.Раупову законопроект 2086а щодо невиплати авторської винагороди за використання об’єктів авторських і суміжних прав в програмах передач універсальної програмної послуги.

Узагальнюючий висновок – вказаний законопроект не відповідає міжнародним нормам і стандартам, чого і слід було очікувати.

03 жовтня 2013 року Асоціація з управління аудіовізуальними правами „АРМА - Україна” взяла участь у загальному засіданні членів Асоціації «Укртелемережа».

Керівник Асоціації «АРМА-Україна» Роман Семешко повідомив про роботу, яку було проведено починаючи із січня 2013 року, і яку спрямовано на досягнення компромісу у взаємовідносинах із провайдерами програмної послуги, телеканалами та організаціями колективного управління, зокрема:

Асоціація «АРМА-Україна» отримала інформацію від американських та європейських кіностудій – власників прав на аудіовізуальні твори, серед яких BUENA VISTA INTERNATIONAL INC (Уолт Дісней), METRO-GOLDWYN-MAYER STUDIOS INC, MIRAMAX FILM NY, LLC щодо прав на ретрансляцію аудіовізуальних творів в кабельних (телекомунікаційних) мережах на території України.