Про нас

Асоціація з управління аудіовізуальними правами «AРMA-Україна» - Спілка обєднань громадян, створена як організація колективного управління 02 вересня 2011 року. Членами „АРМА-Україна” є Асоціація Продюсерів Україні, Коаліція Продюсерів та Виконавців України, AGICOA - міжнародна недержавна некомерційна організація, що представляє інтереси продюсерів, дистриб’юторів та інших правовласників аудіовізуальних творів.

Місцезнаходження „АРМА-Україна”: 01054 м.Київ, вул. Дмитрівська, 46.
Тел. (044) 490 81 80.

 

AGICOA ­–здійснює свою діяльність понад 30 років у сфері розподілу гонорарів за ретрансляцію продуктів незалежних виробників.

AGICOA – здійснює представництво інтересів правовласників в більше ніж 40 країнах світу у відповідності до положень законів про авторське право та суміжні права, Бернської конвенції про захист літературних і художніх творів, положень європейської Директиви щодо кабельного та супутникового телебачення.

AGICOA - представляє більше 7 000 продюсерів, дистриб’юторів та правовласників в аудіовізуальній сфері, пакет прав яких складає близько 1 млн. аудіовізуальних творів.

Сайт: www.agicoa.org

 

Ассоциация продюсеров Украины (АПУ) – некомерційна організація, яка поєднує продюсерів, дистриб’юторів та інвесторів у сфері кіноіндустрії.

Створена у грудні 2005 року.

Головною задачею АПУ є забезпечення політики свободного розвитку по відношенню до Українського кіно, підвищення професійного рівня кіновиробників, взаємодія та співробітництво з міжнародними організаціями, введення прогресивних технологій у кіно- та телевиробництво на основі міжнародного досвіду, захист майнових прав своїх членів.

Членами Асоціації продюсерів України є понад 50 активно працюючих кінопродюсерів (абсолютна більшість), які випускають основні продюсерські кінопроекти.

Сайт: www.producer.com.ua

 

Коаліція Виконавців та Продюсерів України - громадська організація, яка створена у 2009 році з метою розвитку вітчизняного шоу-бізнесу, захисту інтелектуальної власності артистів, боротьби із музичним піратством.

Мета організації - представляти українську музичну індустрію в органах влади та формувати суспільну думку щодо захисту інтелектуальної власності.

Організація об’єднує велику кількість артистів, серед яких:

Андрій Данилко, Ірина Білик, Таїсія Повалій, Ані Лорак, Віктор Павлік, Руслана, Тіна Кароль, Андрій Кузьменко - «Скрябін», Альона Вінницька, Марія Бурмака, «Друга Ріка», «Віа-Гра», Гайтана, «СКАЙ», ТНМК, «Мандри», «Бумбокс», «Тартак», «Авіатор», «Алібі», «Моторрола», «Dazzle Dreams», Віталій Козловський, продюсери - Едуард Клім, Дмитро Костюк, Костянтин Меладзе, Ігор Ліхута, Юрій Нікітін, Ігор Кондратюк та багато інших.

Сайт: www.kvipu.com.ua